facebook ile bağlan
02163712532
Logo
 

Yüzücü Gözlüğü | Güneş Gözlükleri | Sezer Optik ve Lens

Numaralı yüzücü gözlüğü,numaralı sporcu gözlüğü, optik, lens, gözlük,güneş gözlüğü,rayban,prada,burberry,empoio armani,speedo, AQUAVIZ PRO,progear,yaz,kış,deniz,tatil,estetik,şık,sağlık,tasarım,moda

                                                                                                     HAKKIMIZDA
         GÖZLÜK, LENS, OPTİK, VE NUMARALI YÜZÜCÜ GÖZLÜĞÜ, NUMARALI SPORCU GÖZLÜĞÜ,AKSESUARLARI.... 

Sezer Optik Mağazalarının temelini 2001'yılında Yaset SEZER,Tarafıdan Maltepe merkezde başladı ve optik sektöründe son  yıllara kadar müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. 2009 yılında şubemizi açarak emin ve sağlam adımlarda mağazalar açmaya müşterilerine daha çağdaş mekanlarda gelişen teknoloji ile birlikte dünya markaları olan optik çerçeve - güneş gözlüğü, optik ve güneş camı ve lenslerde,numaralı sporcu gözlüğü ve numaralı yüzücü gözlüklerinde, kaliteli servis hizmeti vermeyi devam ettirmekteyiz. 

Sezer Optik Mağazalarının ilke ve prensipleri, daima doğru, güvenilir, dürüst hizmetler en iyi şekilde müşterilerini memnun etmektir. Sezer Optik Mağazaları yönetici ve çalışanları ile iyi bir ekiptir. Bu ekibin sayısını arttırmak ve sektördeki öncü, yenilikçi kimliğini sürdürmek amacımızdır.