facebook ile bağlan
02163712532
Logo

Firma:SEZER OPTİK Firma Sahibi: Yaset Sezer Firma Adres: MimarsinanCad.Havuzlar Sk.No.2/D Maltepe İstanbul.TürkiyeTel:+9 0216 371 25 32 Firma Cep Tel:+9 0555 960 47 66  Şube:orhantepe mah.çınar cad.no.5/A cevizli kartal,istanbul,Türkiye Şube Telefon: +9 0216 371 07 27

Vergi Dairesi:KüçükyalıVergi Dairesi.

Vergi No:7680294709

 

SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Satılan ürün en geç 3 gün içinde kargoya verilir.

İADE ŞARTLARI 

Siparişinizdeki ürünleri veya ürünü iade etmek istediğinizde uyulması gerekli ana kural aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 günü içerisinde sezeroptik.com’ un düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade etmenizdir. (Ürünün iade sebebini belirten bir notu faturanın yanına koymanız büyük önem arz etmektedir.)

 


iade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

*İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

*Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

*İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

*İade etmek istediğiniz ürün / iade durumunda kargo ücreti alıcıya aittir.

 

İADE İŞLEMLERİGelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 22 gündür.

İade işlemi onaylandığında size telefon açılarak bilgi verilecek ve isteğinize bağlı olarak yeni bir sipariş verebilmeniz için değişim belgesi , farklı ürün alınabilir belgesi yada para iadesi yapılacaktır.