Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Angels 763 28 Kadın Güneş Gözlüğü

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Angels 763 28 Kadın Güneş Gözlüğü

Angels Güneş Gözlüğü, Trend Güneş Gözlükleri En Kaliteli Markalar

Aynı Gün Kargo   ( 12:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !
%32 indirim
300,00 Kdv Dahil
202,80 Kdv Dahil
Havale ile 198,74 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
           
Ürün Kodu 34832833
Stok Kodu SEZER MALTEPE ŞUBE
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 2 YIL
Son 1 Ürün

     

 

ANGELS 763 28 58-16 Kadın Güneş Gözlüğü

 

Çerçeve: Asetat (Kemik) 
Çerçeve Rengi: Açık Bordo
Cam Rengi: Kahve Degrade
Cam:  Cr39 Organik % 100 UV İçten Antrefle Kaplamalı
Garanti Süresi: 2 Yıl
*Numaralı Güneş Gözlüğü Yapılabilir
 
Angels Kadın Güneş Gözlüğü 763 28 58-16 Modeli, %100 UV korumalı ve 2 Yıl Garantili Angels Güneş Gözlüğü Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilmektedir.
 
Online alışveriş sitemizden alacağınız Angels Güneş Gözlüğü için plaket, sap, vida ayarı ve vida değişimi Sezer Optik Mağazalarında, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Angels Güneş Gözlüğüzle  gelen silme bezi ile ilk günkü kadar temiz bırakabilirsiniz; Sezer Optik mağazalarında bulunan ultrasonik temizlik hizmeti ile dilediğiniz zaman güneş gözlüğü ve optik gözlüklerinizi ücretsiz olarak temizler size geri gönderebiliriz, Sezer Optik Mağazalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Her zaman yanınızdayız; Angels Güneş Gözlüğünüz ile ilgili garanti kapsamındaki tüm parça değişim ve tamir işlemleri Sezer Optik Mağazalarımızdan tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Not: Garanti kapsamı dışındaki Angels Güneş Gözlüğünüzün parça değişim ve bakım işlemleriniz ise parça başı ücreti karşılığında yapılmaktadır.
 
Sezer Optik

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

717

angels, angels güneş gözlüğü, angels gözlükleri, angels gözlük, angels güneş, maltepede güneş gözlüğü, maltepede gözlükçüler, trend güneş gözlüğü,güneş gözlüğü, güneş gözlüğü, istanbul güneş gözlüğü, güneş gözlükleri, güneş gözlükleri fiyatı, güneş gözlüğü