Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Angels 783 04 Kadın Güneş Gözlüğü

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Angels 783 04 Kadın Güneş Gözlüğü

En İyi Fiyat Angels Güneş Gözlüğü Kalitenin Hesaplı Adresi Sezer Optik

Aynı Gün Kargo   ( 12:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !
%49 indirim
324,00 Kdv Dahil
166,80 Kdv Dahil
Havale ile 163,46 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
           
Ürün Kodu 34832832
Stok Kodu SEZER MALTEPE ŞUBE
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 2 YIL
Son 1 Ürün

    

 

ANGELS 783 04 60-15

 

Çerçeve: Asetat (Kemik) 
Çerçeve Rengi: Beyaz
Cam Rengi: Kahve Degrade
Cam:  Cr39 Organik % 100 UV 
Garanti Süresi: 2 Yıl
*Numaralı Güneş Gözlüğü Yapılabilir
 
Angels Kadın Güneş Gözlüğü 783 04 60-15 Modeli, %100 UV korumalı ve 2 Yıl Garantili Angels Güneş Gözlüğü Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilmektedir.
 
Online alışveriş sitemizden alacağınız Angels Güneş Gözlüğü için plaket, sap, vida ayarı ve vida değişimi Sezer Optik Mağazalarında, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Angels Güneş Gözlüğüzle  gelen silme bezi ile ilk günkü kadar temiz bırakabilirsiniz; Sezer Optik mağazalarında bulunan ultrasonik temizlik hizmeti ile dilediğiniz zaman güneş gözlüğü ve optik gözlüklerinizi ücretsiz olarak temizler size geri gönderebiliriz, Sezer Optik Mağazalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Her zaman yanınızdayız; Angels Güneş Gözlüğünüz ile ilgili garanti kapsamındaki tüm parça değişim ve tamir işlemleri Sezer Optik Mağazalarımızdan tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Not: Garanti kapsamı dışındaki Angels Güneş Gözlüğünüzün parça değişim ve bakım işlemleriniz ise parça başı ücreti karşılığında yapılmaktadır.

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

442

angels, angels güneş gözlüğü, angels gözlükleri, angels gözlük, angels güneş, maltepede güneş gözlüğü, maltepede gözlükçüler,güneş gözlüğü, güneş gözlüğü, istanbul güneş gözlüğü, güneş gözlükleri, güneş gözlükleri fiyatı, güneş gözlüğü modelleri