Aquavız Pro Numaralı Yüzücü Gözlüğü
facebook ile bağlan
02163712532
Logo

Aquavız Pro Numaralı Yüzücü Gözlüğü

Aquaviz Pro Yüzücü Gözlüğü Yüzmenizi Kolaylaştıracak İmkanlar Sunar.

Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 2 İş Günüdür
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !
%35 indirim
750,00 Kdv Dahil
490,00 Kdv Dahil
Havale ile 480,20 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Kodu 4125558
Stok Kodu SEZER OPTİK
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 12-24 AY
Son 1 Ürün

AQUAVIZ PRO NUMARALI YÜZÜCÜ GÖZLÜĞÜ

Yüzme gözlük AQUAVIZ  PRO ile bir düzeltici Yüzme, su sporları ile ihtiyaçlarınıza göre  su geçirmez gözlükler.Konforlu, hipoalergiczne plastik.
AQUAVIZ  PRO de Koruyucu gözlük emme mühür ve Çift yönlü silikon kauçuk bant kolayca herhangi bir yüz şekli için ayarlayabilir..
Suda mükemmel bir görüntü için numaralı yüzücü gözlüğü istenilen her numaralarda (DİOPTİRİDE) yapılabilmektedir.
AQUAVIZ  PRO Numaralı Gözlükler Denize veya Havuza dalıp gözlerimizi açtığımızda etrafı bulanık görürüz ama deniz veya havuz gözlüğünü takınca her şey netleşir. Anlaşılıyor ki, gözümüzün önünde deniz/havuz gözlüğünün içindeki hava olmadıkça, suyun içinde görme işlevinde bir aksama olmaktadır. Gözümüzün dışbükey şeklindeki dış yüzeyi sadece bir mercek görevi görür. Bu mercek olmadan gözümüz ışığı alıp, arka taraftaki retina tabakasına odaklayamaz. Yani gözümüzün dışı bir görme elemanından ziyade, görüntünün ince ayarını yapan basit bir mercektir.Eğer su ile gözümüz arasına bir cam koyar ve arkasında havanın bulunduğu bir boşluk bırakırsak,sudan havaya geçen ışık oradan gözümüze gelerek normal olarak kırılır ve görüntü de retina da net olarak odaklaşır,bu yüzden size numaralı veya numarasız yüzücü gözlüğü mutlaka şart,sezer optik..


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUN
LÜTFEN NUMARALARINIZI   BİLDİRİNİZ.

REÇETE İLE SATILIR
NOT :   GÖZLÜK ÜCRETİNE CAM ÜCRETİ İLAVE EDİLECEKTİR

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

665

Numaralı Yüzme Gözlüğü, Numaralı Dalış Gözlüğü, Numaralı Deniz Gözlüğü, Numaralı Yüzme Sporu Gözlüğü, Numaralı Havuz Gözlüğü, Aquavız Pro Numaralı Yüzücü Gözlüğü,