Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Aquavız Pro Numaralı Yüzücü Gözlüğü

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Aquavız Pro Numaralı Yüzücü Gözlüğü

Aquavız Pro Numaralı Yüzücü Gözlüğü Yüzme Üzerine Tasarlanmış

Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 2 İş Günüdür
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !
%30 indirim
700,00 Kdv Dahil
490,00 Kdv Dahil
Havale ile 480,20 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
ÖZELLİK SEÇİNİZ
RENK
 
Ürün Kodu 4125313
Stok Kodu SEZER OPTİK
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 12-24 AY

AQUAVIZ PRO NUMARALI YÜZÜCÜ GÖZLÜĞÜ

Yüzücü gözlüğü Aquavız  Pro ile bir düzeltici yüzme gözlüğüdür, Su sporları ile ihtiyaçlarınıza göre  su geçirmez gözlükler konforlu, hipoalergiczne plastik olarak üretir.
Aquavız  Pro modern tasarım-açık tek bir malzemeden yapılmış, kullanıcının  baş ağrısı ağrı riskini azaltır, böylece baskı  yüzünde eşit olarak dağıtılır basınç ile ilgili bir sorun olmaz. Koruyucu gözlük emme mühür ve çift yönlü silikon kauçuk bant kolayca herhangi bir yüz şekli için ayarlayabilir.
 
Suda mükemmel bir görüntü için numaralı yüzücü gözlüğü istenilen her numaralarda (dioptiride) yapılabilmektedir.
Aquavız  pro numaralı gözlükler denize veya havuza dalıp gözlerimizi açtığımızda etrafı bulanık görürüz ama deniz veya havuz gözlüğünü takınca her şey netleşir. Anlaşılıyor ki, Gözümüzün önünde deniz/havuz gözlüğünün içindeki hava olmadıkça, suyun içinde görme işlevinde bir aksama olmaktadır. Gözümüzün dışbükey şeklindeki dış yüzeyi sadece bir mercek görevi görür. bu mercek olmadan gözümüz ışığı alıp, Arka taraftaki Retina tabakasına odaklayamaz. yani gözümüzün dışı bir görme elemanından ziyade, görüntünün ince ayarını yapan basit bir mercektir.eğer su ile gözümüz arasına bir cam koyar ve arkasında havanın bulunduğu bir boşluk bırakırsak,sudan havaya geçen ışık oradan gözümüze gelerek normal olarak kırılır ve görüntü de retina da net olarak odaklaşır,bu yüzden size numaralı veya numarasız yüzücü gözlüğü mutlaka şart,
sezer optik.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ BÖLÜMÜNÜ MUTLAKA OKUYUN
NOT: GÖZLÜK ÜCRETİNE CAM ÜCRETİ İLAVE EDİLECEKTİR
LÜTFEN NUMARALARINIZI   BİLDİRİNİZ.

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

1478

Aquavız Pro, Aquavız Pro dalış gözlüğü, Aquavız Pro numaralı yüzücü gözlüğü, Aquavız Pro yüzücü gözlüğü, numaralı dalış gözlüğü,