Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Numaralı Sporcu Gözlükleri Hakkında | Numaralı Sporcu Gözlüğü |

Numaralı Sporcu Gözlükleri Hakkında | Numaralı Sporcu Gözlüğü |

Numaralı sporcu gözlüğü, sporcu gözlüğü, Numaralı basketbolcu gözlüğü, sporcu gözlüğü hakkında, numaralı yüzücü gözlüğü, Progear sporcu gözlüğü,

  • Numaralı Sporcu Gözlükleri Hakkında

   08.10.2017

   Spor Yapmaktan Gözünüz Korkmasın:


   On altı yıldır mağazalarımızda ve "www.sezeroptik.com" adlı internet sitemizde sporcu gözlüğü ürünlerimizi alıcısına ulaştırmayı ve sektörün öncüsü olmayı amaçlıyoruz. Sporcu ve sporcu adayı kullanıcıların talepleri, ihtiyaçları ve kuruluş misyonumuz gereği modern bir çizgiye ulaştırmayı hedeflediğimiz ürünlerimizin; ekonomik, ergonomik ve işlevli olması yönündeki Ar-Ge çalışmalarını ve bu çalışmalarımızın sonuçlarını siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.. 

 • Numaralı sporcu gözlüğü hakkında:

   
  Spor Genel Müdürlüğü, SGM+TFF+MEB+Spor Kartı istatistiklerine dayanarak, 4.130.269'a ulaşan sporcu sayısının; 1.436.276 bayan, 2.693.993 erkek lisanslı, Yaklaşık 5.5 milyon lisanssız spor aktivitesi içinde bulunanlarla birlikte toplam 9.630.269'i bulduğunu tespit etmiş bulunmaktayız.. 

  Spor kolları, kendisine özgü koruma kriterleri ve ekipman gerektiren bir koldur. Hangi sporu yaparsak yapalım gözlerimiz korunmaya en muhtaç ve önemli organlarımızdan biridir.

  Dünyada kabul edilmiş bir korunma sistemi sayesinde, spor yaparken olabilecek göz yaralanmalarını %95'ten daha fazla oranda önleyebilmek mümkündür.

  Genellikle de; Basketbol, Futbol, Tenis ve Hentbol gibi Spor aktivitelerinde göz yaralanmalarının ciddi sorunlara sebebiyet verdiği tespit edilmiştir.

  Türk sporuna ve sporcusuna katkı sağlamak ve geleceğini teminat altına almak amacıyla; spor sağlığı, önleyici hizmetler ve kalıcı koruma adına ciddi bir çalışma yaptık. 

  Özellikle numaralı gözlük kullancısı ve görme bozukluğundan dolayı spora başlama tereddütü içinde bulunan kişiler için üretilen, güneş gözlüğü çerçevesinden türetilen kavisli, numaralı, yüz hatlarına uygun olmayan gözlükleri daha kullanışlı ve sağlıklı bir tasarıma kavuşturduk. 

  Numaralı sporcu gözlüklerin

   

  özellikle insan sağlığını tehdit eden kısımlarına yoğunlaşarak, ihtiyaçlara tam olarak cevap veren ve risk faktörlerini ortadan kaldıran, yüksek teknoloji ve dayanıklı ham maddeler kullanılarak yeniden imal edilmesini ve kullanıcıya sunulmasını sağladık. 

  Tasarımlarımız arasına numaralı yüzücü gözlüklerini de ekleyerek; hem dalış, hem amatör yüzücü, hem de profesyonel yarışçılar için geniş bir ürün yelpazesi ürettik. 

  Ayrıca; Profesyonel-Amatör; Basketbol, Futbol, Voleybol, Hentbol, Tenis ve bir çok spor faliyetlerinde kullanabileceğiniz Numaralı ve Numarasız Sporcu gözlüklerini kırılmaya karşı korunaklı, konforlu hale getirdik. 

  Numaralı sporcu gözlüğü tasarımcısı, geliştiricisi "Sezer Optik" olarak, Sporcu Gözlüklerinin yaralanma olasılığını tamamen ortadan kaldırdığını iddia etmemekle birlikte, bu zararı en aza indirebilmek için siz değerli müşterilerimiz için tüm imkanlarımızı kullandığımızı da belirtmek isteriz.


  Yaset SEZER 
  Sezer Optik
  Sizde Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz
  İsminizE-Mailiniz

  Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

  2797
  Tekil Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edilmiştir.

  Etiketler

  Numaralı sporcu gözlüğü

  sporcu gözlüğü

  Numaralı basketbolcu gözlüğü

  sporcu gözlüğü hakkında

  numaralı yüzücü gözlüğü

  Progear sporcu gözlüğü  SON YAZILAR