Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Yüz Şekillerine Göre Gözlük Modelleri | Markalı Gözlük |

Yüz Şekillerine Göre Gözlük Modelleri | Markalı Gözlük |

oval yüz, kare yüz, kalp şekilli yüz, üçgen yüz, yüz şekillerine göre gözlük modelleri, gözlük seçiminde yüz şekilleri, yüz şekillerine göre güneş gözlüğü, yüz şekillerine göre gözlük nasıl seçilir,

  • Yüz şekillerine göre gözlük modelleri

   03.10.2017

   Dar Çeneli ve geniş alın karakteristiğinde Kalp şekli Yüze Sahip kişiler çekik veya köşeli Güneş Gözlüğü Modellerini tercih edebilirler bu modeller daha da güzel olacaktır. Amaç Göz seviyesinin altındaki hattı geniş göstermek olacaktır. Çenenin darlığını dengelemek üst kısımlarında ve şakaklarda süslemeler bulunan Çerçeveler tercih etmesini öneririz,Tercih yinede sezer optik mağazaları müşterisinindir.

 • KALP YÜZ ŞEKLİNE UYGUN GÜNEŞ GÖZLÜKLER


  Dar Çeneli ve geniş alın karakteristiğinde Kalp Şekli Yüze sahip Kişiler çekik ve köşeli Güneş Gözlüğü Modellerini tercih edebilirler.Amaç göz seviyesinin altındaki hattı geniş göstermektir.Çenenin darlığını dengelemek için üst kısımlarda ve şakaklarda süslemeler bulunan çerçeveler tercih edebilirsiniz.Tercih yinede sezer optik mağazaları müşterisinindir.

  KARE YÜZ ŞEKLİNE UYGUN GÜNEŞ GÖZLÜKLER


  Köşeli bir Yüz yapısına Sahip kişiler Yuvarlak, çekik ve oval modelleri tercih etmelerini öneririz. Dikdörtgen Yüz Şekline sahipseniz ince saplı veya kare forma sahipseniz daha Kalın saplı Modeller Seçebilirsiniz. Keskin Hatları Dengelemek için Yumuşak hatlı Çerçeveler uygun bir tercih olacaktır.Tercih yinede Sezer Optik Mağazaları Müşterisinindir.

  OVAL YÜZ ŞEKLİNE UYGUN GÜNEŞ GÖZLÜKLER


  Yüz Yapısı orantılı, ince çeneli ve belirgin elmacık kemiğine sahip oval yüzlü kişiler için Geniş Çerçeveli Modeller dışındaki Modeller Uygundur.Oval Yüzlüyseniz Gözlük seçiminde fazla bir kısıtlamayla karşı karşıya kalmazsınız. Kelebek, Yuvarlak, Çekik, Köşeli,Oval ve Damla Modelleri Tercih edebilirsiniz.Tercih yinede sezer optik mağazaları müşterisinindir.

  ÜÇGEN YÜZ ŞEKLİNE UYGUN GÜNEŞ GÖZLÜKLER


  Çene Hattı Dar ve alnın geniş olduğu Üçgen Yüz şekline sahip kişiler Pilot,Çekik ve Köşeli Gözlük Modellerini tercih edebilirler.Amaç dar olan çeneyi dengelemek olduğundan üst kısmında detaylar ve süslemeler bulunan veya alt Çerçevesi olmayan bir Modeli Tercih edebilirsiniz.Tercih yinede sezer optik mağazaları müşterisinindir.


  YUVARLAK YÜZ ŞEKLİNE UYGUN GÜNEŞ GÖZLÜKLER

  En ve Boy orantısına sahip Yuvarlak Yüzlü kişiler için Oval,Çekik,Pilot ve Köşeli Güneş Gözlüğü modellerini tercih edebilirler. Bu Gözlük formlarının seçilmesindeki amaç yüzü daha İnce ve Uzun göstermektir.Tercih yinede sezer optik mağazaları müşterisinindir.

   
  Sizde Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz
  İsminizE-Mailiniz

  Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

  4849
  Tekil Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edilmiştir.

  Etiketler

  oval yüz

  kare yüz

  kalp şekilli yüz

  üçgen yüz

  yüz şekillerine göre gözlük modelleri

  gözlük seçiminde yüz şekilleri

  yüz şekillerine göre güneş gözlüğü

  yüz şekillerine göre gözlük nasıl seçilir  SON YAZILAR