Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Fratelli Rossetti 4540 03 Güneş Gözlüğü

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Fratelli Rossetti 4540 03 Güneş Gözlüğü

Aynı Gün Kargo   ( 12:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !
%50 indirim
240,00 Kdv Dahil
119,00 Kdv Dahil
Havale ile 116,62 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Kodu 35792194
Stok Kodu STOK
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 2 YIL
Son 1 Ürün

   

FRATELLİ ROSSETTİ 4540 03 46-21

 

Çerçeve: Asetat (Kemik)
Çerçeve Rengi: Kırçıllı Kahve
Cam Rengi: Kahve
Cam:  Cr39 Organik % 100 UV Polarize
Garanti Süresi: 2 Yıl
 
Fratelli Rossetti Güneş Gözlüğü Modeli 4540 03 46-21 Modeli, %100 UV korumalı ve 2 Yıl Garantili Fratelli Rossetti Güneş Gözlüğü Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilmektedir.
 
Online alışveriş sitemizden alacağınız Fratelli Rossetti Güneş Gözlüğü için plaket, sap, vida ayarı ve vida değişimi Sezer Optik Mağazalarında, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Fratelli Rossetti Güneş Gözlüğüzle  gelen silme bezi ile ilk günkü kadar temiz bırakabilirsiniz; Sezer Optik mağazalarında bulunan ultrasonik temizlik hizmeti ile dilediğiniz zaman güneş gözlüğü ve optik gözlüklerinizi ücretsiz olarak temizler size geri gönderebiliriz, Sezer Optik Mağazalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Her zaman yanınızdayız; Fratelli Rossetti Güneş Gözlüğünüz ile ilgili garanti kapsamındaki tüm parça değişim ve tamir işlemleri Sezer Optik Mağazalarımızdan tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Not: Garanti kapsamı dışındaki Fratelli Rossetti Güneş Gözlüğünüzün parça değişim ve bakım işlemleriniz ise parça başı ücreti karşılığında yapılmaktadır.

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

601

fratelli rossetti, fratelli rossetti bayan güneş gözlüğü, fratelli rossetti güneş gözlükleri, fratelli rossetti erkek güneş gözlüğü, fratelli rossetti gözlük modelleri, güneş gözlüğü, güneş gözlüğü, istanbul güneş gözlüğü, güneş gözlükleri, güneş gözlükleri