Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Fratelli Rossetti 4569 07 Polarize Güneş Gözlüğü

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Fratelli Rossetti 4569 07 Polarize Güneş Gözlüğü

Fratelli Rossetti Güneş Gözlüğü Kampanyalı Güneş Gözlüğü

Aynı Gün Kargo   ( 12:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !
%39 indirim
180,00 Kdv Dahil
109,00 Kdv Dahil
Havale ile 106,82 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Kodu 35793262
Stok Kodu SEZER MALTEPE
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 2 YIL
Son 1 Ürün

        

FRATELLİ ROSSETTİ 4569 07 54-17 POLARİZE GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

 

Çerçeve: Metal 
Çerçeve Rengi: Gümüş Cam Kenarları Mat Lacivert
Cam Rengi: Füme (Mavi Aynalı)
Cam:  Cr39 Organik % 100 UV Polarize
Garanti Süresi: 2 Yıl
*Numaralı Güneş Gözlüğü Olabilir 
 
Fratelli Rossetti Güneş Gözlük Modeli 4569 07 54-17 %100 UV korumalı ve 2 Yıl Garantili Fratelli Rossetti Güneş Gözlüğü Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilmektedir.
 
Online alışveriş sitemizden alacağınız Fratelli Rossetti Güneş Gözlüğü için plaket, sap, vida ayarı ve vida değişimi Sezer Optik Mağazalarında, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Fratelli Rossetti Güneş Gözlüğünüzle gelen silme bezi ile ilk günkü kadar temiz bırakabilirsiniz; Sezer Optik mağazalarında bulunan ultrasonik temizlik hizmeti ile dilediğiniz zaman güneş gözlüğü ve optik gözlüklerinizi ücretsiz olarak temizler size geri gönderebiliriz, Sezer Optik Mağazalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Her zaman yanınızdayız; Fratelli Rossetti Güneş Gözlüğünüz ile ilgili garanti kapsamındaki tüm parça değişim ve tamir işlemleri Sezer Optik Mağazalarımızdan tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Not: Garanti kapsamı dışındaki Fratelli Rossetti Güneş Gözlüğünüzün parça değişim ve bakım işlemleriniz ise parça başı ücreti karşılığında yapılmaktadır.
 

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

376

Fratelli Rossetti, Fratelli Rossetti güneş gözlüğü, Fratelli Rossetti erkek güneş gözlüğü, Fratelli Rossetti kadın güneş gözlüğü,