Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Fratelli Rossetti Güneş Gözlüğü 4488 02

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Fratelli Rossetti Güneş Gözlüğü 4488 02

Flatelli Rosetti Güneş Gözlüğü En İyi Fiyat Garantili

Aynı Gün Kargo   ( 12:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !
%55 indirim
220,00 Kdv Dahil
99,00 Kdv Dahil
Havale ile 97,02 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Kodu 35792259
Stok Kodu SEZER MALTEPE ŞUBE
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 2 YIL
Son 1 Ürün

        

FRATELLİ ROSSETTİ 4488 02 54-19

 

Çerçeve: Gövde Asetat (Kemik) Saplar Metal
Çerçeve Rengi: Gövde Aqua Mavi Saplar Gümüş
Cam Rengi: Füme Degrade
Cam:  Cr39 Organik % 100 UV Polarize
Garanti Süresi: 2 Yıl
 
Fratelli Rossetti Güneş Gözlük Modeli 4488 02 54-19 %100 UV korumalı ve 2 Yıl Garantili Fratelli Rossetti Güneş Gözlüğü Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilmektedir.
 

Online Alışveriş Sitemizden Alacağınız 

Fratelli Rossetti Güneş Gözlüğü için plaket, sap, vida ayarı ve vida değişimi Sezer Optik Mağazalarında, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Fratelli Rossetti Güneş Gözlüğüzle  gelen silme bezi ile ilk günkü kadar temiz bırakabilirsiniz; Sezer Optik mağazalarında bulunan ultrasonik temizlik hizmeti ile dilediğiniz zaman güneş gözlüğü ve optik gözlüklerinizi ücretsiz olarak temizler size geri gönderebiliriz, Sezer Optik Mağazalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 

Her Zaman Yanınızdayız; 

Fratelli Rossetti Güneş Gözlüğünüz ile ilgili garanti kapsamındaki tüm parça değişim ve tamir işlemleri Sezer Optik Mağazalarımızdan tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Not: Garanti kapsamı dışındaki Fratelli Rossetti Güneş Gözlüğünüzün parça değişim ve bakım işlemleriniz ise parça başı ücreti karşılığında yapılmaktadır.

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

647

Flatelli Rosetti Güneş Gözlüğü, Flatelli Rosetti Erkek Güneş Gözlüğü, Flatelli Rosetti Bayan Güneş Gözlüğü, Fiyatına Kararınızdan döndürmesin hem kaliteli hemde sağlık bakanlığı onaylı. güneş gözlüğü, güneş gözlüğü, istanbul güneş gözlüğü, güneş gözlükleri,