Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Gf Ferre 1162 005 Kadın Güneş Gözlüğü

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Gf Ferre 1162 005 Kadın Güneş Gözlüğü

Aynı Gün Kargo   ( 12:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !
%42 indirim
770,00 Kdv Dahil
449,00 Kdv Dahil
Havale ile 440,02 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Kodu 34303160
Stok Kodu SEZER MALTEPE
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 2 YIL
Son 1 Ürün

  

GF FERRE 1162 005 52-23

 

Çerçeve: Asetat (Kemik)
Çerçeve Rengi: Açık Kahve (Desenli)
Cam Rengi: Kahve Degrade
Cam:Cr39 Organik % 100 UV 
Garanti Süresi: 2 Yıl
*Numaralı Güneş Gözlüğü Yapılabilir

 
GF Ferre Güneş Gözlük Modeli GFF1162 005 52-23 Modeli, %100 UV korumalı ve 2 Yıl Garantili GF Ferre Güneş Gözlüğü Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilmektedir.
 
Online alışveriş sitemizden alacağınız GF Ferre Güneş Gözlüğü için plaket, sap, vida ayarı ve vida değişimi Sezer Optik Mağazalarında, ücretsiz olarak yapılmaktadır. GF Ferre Güneş Gözlüğünüzle  gelen silme bezi ile ilk günkü kadar temiz bırakabilirsiniz; Sezer Optik mağazalarında bulunan ultrasonik temizlik hizmeti ile dilediğiniz zaman güneş gözlüğü ve optik gözlüklerinizi ücretsiz olarak temizler size geri gönderebiliriz, Sezer Optik Mağazalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Her zaman yanınızdayız; GF Ferre Güneş Gözlüğünüz ile ilgili garanti kapsamındaki tüm parça değişim ve tamir işlemleri Sezer Optik Mağazalarımızdan tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Not: Garanti kapsamı dışındaki GF Ferre Güneş Gözlüğünüzün parça değişim ve bakım işlemleriniz ise parça başı ücreti karşılığında yapılmaktadır.

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

372

Gf ferre, Gf ferre güneş, Gf ferre güneş gözlüğü, Gf ferre kadın güneş gözlüğü, Gf ferre erkek güneş gözlüğü, maltepede Gf ferre güneş gözlüğü, Gf ferre gözlükleri, trend güneş gözlüğü,güneş gözlüğü, güneş gözlüğü, istanbul güneş gözlüğü, güneş gözlükleri,