Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Gioferrari 1101 04 Kadın Güneş Gözlüğü

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Gioferrari 1101 04 Kadın Güneş Gözlüğü

Aynı Gün Kargo   ( 12:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !
%35 indirim
350,00 Kdv Dahil
229,00 Kdv Dahil
Havale ile 224,42 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Kodu 34303206
Stok Kodu SEZER MALTEPE
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 2 YIL
Son 1 Ürün

   

GIOFERRARI 1101 04 54-18 Kadın Güneş Gözlüğü

 

Çerçeve: Metal
Çerçeve Rengi: Sarı Cam Üstü Kırçıllı Kahve
Cam Rengi: Füme (Gold Aynalı)
Cam:  Cr39 Organik % 100 UV 
Garanti Süresi: 2 Yıl
      
 
 
Gioferrari Kadın Güneş Gözlük Modeli 1101 04 54-18 %100 UV korumalı ve 2 Yıl Garantili Gioferrari Güneş Gözlüğü Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilmektedir.
 
Online alışveriş sitemizden alacağınız Gioferrari  Güneş Gözlüğü için plaket, sap, vida ayarı ve vida değişimi Sezer Optik Mağazalarında, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Gioferrari Güneş Gözlüğünüzle  gelen silme bezi ile ilk günkü kadar temiz bırakabilirsiniz; Sezer Optik mağazalarında bulunan ultrasonik temizlik hizmeti ile dilediğiniz zaman güneş gözlüğü ve optik gözlüklerinizi ücretsiz olarak temizler size geri gönderebiliriz, Sezer Optik Mağazalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Her zaman yanınızdayız; Gioferrari  Güneş Gözlüğünüz ile ilgili garanti kapsamındaki tüm parça değişim ve tamir işlemleri Sezer Optik Mağazalarımızdan tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Not: Garanti kapsamı dışındaki Gioferrari  Kadın Güneş Gözlüğünüzün parça değişim ve bakım işlemleriniz ise parça başı ücreti karşılığında yapılmaktadır.

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

281

gioferrari, gioferrari güneş gözlüğü, gioferrari erkek güneş gözlüğü, gioferrari kadın güneş gözlüğü, maltepede gözlükçüler, maltepede optikçi,güneş gözlüğü, güneş gözlüğü, istanbul güneş gözlüğü, güneş gözlükleri, güneş gözlükleri fiyatı, güneş gözlüğü modell