Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Gioferrari 4408 06 Güneş Gözlüğü

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Gioferrari 4408 06 Güneş Gözlüğü

Güneş Işınlarına Maruz Kalan Gözde Birçok Hastalık Meydana Gelebilir.

Aynı Gün Kargo   ( 12:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !
%60 indirim
250,00 Kdv Dahil
99,00 Kdv Dahil
Havale ile 97,02 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Kodu 35472218
Stok Kodu SEZER MALTEPE ŞUBE
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 2 YIL
Son 1 Ürün

    

GIOFERRARI 4408 06 56-16 GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

 
Çerçeve: Gövde Asetat (Kemik) Saplar Metal
Çerçeve Rengi: Gövde Açık Mavi Saplar Gümüş
Cam Rengi: Füme Degrade
Cam:  Cr39 Organik % 100 UV Polarize
Garanti Süresi: 2 Yıl
 
Gioferrari 4408 06 56-16 Modeli, %100 UV korumalı ve 2 Yıl Garantili Gioferrari Güneş Gözlüğü Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilmektedir.
 
Online alışveriş sitemizden alacağınız Gioferrari  Güneş Gözlüğü için plaket, sap, vida ayarı ve vida değişimi Sezer Optik Mağazalarında, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Gioferrari Güneş Gözlüğüzle  gelen silme bezi ile ilk günkü kadar temiz bırakabilirsiniz; Sezer Optik mağazalarında bulunan ultrasonik temizlik hizmeti ile dilediğiniz zaman güneş gözlüğü ve optik gözlüklerinizi ücretsiz olarak temizler size geri gönderebiliriz, Sezer Optik Mağazalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Her zaman yanınızdayız; Gioferrari  Güneş Gözlüğünüz ile ilgili garanti kapsamındaki tüm parça değişim ve tamir işlemleri Sezer Optik Mağazalarımızdan tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Not: Garanti kapsamı dışındaki Gioferrari  Güneş Gözlüğünüzün parça değişim ve bakım işlemleriniz ise parça başı ücreti karşılığında yapılmaktadır.
 

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

503

Gioferrari güneş gözlüğü, Gioferrari erkek güneş gözlüğü, Gioferrari bayan güneş gözlüğü, Gioferrari unisex güneş gözlüğü, Gıoferrari, güneş gözlüğü,