Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Gioferrari 4524 01 Erkek Güneş Gözlüğü

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Gioferrari 4524 01 Erkek Güneş Gözlüğü

Gioferrari Unisex Güneş Gözlüğü Hem Kaliteli Hemde İndirimli

Aynı Gün Kargo   ( 12:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !
%52 indirim
350,00 Kdv Dahil
169,00 Kdv Dahil
Havale ile 165,62 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Kodu 35472330
Stok Kodu SEZER MALTEPE ŞUBE & SEZER CEVİZLİ
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 2 YIL
Son 2 Ürün

   

GIOFERRARI 4524 01 56-15

 

Çerçeve: Çerçevesiz (Faset)
Çerçeve Rengi: Sarı
Cam Rengi: Kahve Degrade
Cam:  Cr39 Organik % 100 UV 
Garanti Süresi: 2 Yıl
 
Gioferrari Güneş Gözlük Modeli 4524 01 56-15 %100 UV korumalı ve 2 Yıl Garantili Gioferrari Güneş Gözlüğü Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilmektedir.
 
Online alışveriş sitemizden alacağınız Gioferrari  Güneş Gözlüğü için plaket, sap, vida ayarı ve vida değişimi Sezer Optik Mağazalarında, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Gioferrari Güneş Gözlüğünüzle  gelen silme bezi ile ilk günkü kadar temiz bırakabilirsiniz; Sezer Optik mağazalarında bulunan ultrasonik temizlik hizmeti ile dilediğiniz zaman güneş gözlüğü ve optik gözlüklerinizi ücretsiz olarak temizler size geri gönderebiliriz, Sezer Optik Mağazalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Her zaman yanınızdayız; Gioferrari  Güneş Gözlüğünüz ile ilgili garanti kapsamındaki tüm parça değişim ve tamir işlemleri Sezer Optik Mağazalarımızdan tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Not: Garanti kapsamı dışındaki Gioferrari  Güneş Gözlüğünüzün parça değişim ve bakım işlemleriniz ise parça başı ücreti karşılığında yapılmaktadır.

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

399

Gioferrari Güneş Gözlüğü, Gioferrari Erkek Güneş Gözlüğü, Gioferrari Bayan Güneş Gözlüğü, Gioferrari Unisex Güneş Gözlüğü, Gioferrari Güneş Gözlüğü Sezer Optik Mağazalarından Sonra, sezeroptik.com da