Gioferrari 7089 Güneş Gözlüğü
02163712532
Logo

Gioferrari 7089 Güneş Gözlüğü

Gioferrari Unisex Güneş Gözlüğü Cam Rengi Yüzdeki Rahatlığı Tam Konfor

Aynı Gün Kargo   ( 12:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !
%49 indirim
350,00 Kdv Dahil
179,00 Kdv Dahil
Havale ile 175,42 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Kodu 33472190
Stok Kodu SEZER MALTEPE & SEZER CEVİZLİ
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 2 YIL
Son 2 Ürün

    

GIOFERRARI 7089

 

Çerçeve: Asetat (Kemik)
Çerçeve Rengi: Siyah
Cam Rengi: Yeşil (Gold Aynalı)
Cam:  Cr39 Organik % 100 UV Polarize
Garanti Süresi: 2 Yıl
*Numaralı Güneş Gözlüğü Yapılabilir 
 
 
Gioferrari Güneş Gözlük Modeli 7089 %100 UV korumalı ve 2 Yıl Garantili Gioferrari Güneş Gözlüğü Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilmektedir.
 
Online alışveriş sitemizden alacağınız Gioferrari  Güneş Gözlüğü için plaket, sap, vida ayarı ve vida değişimi Sezer Optik Mağazalarında, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Gioferrari Güneş Gözlüğüzle  gelen silme bezi ile ilk günkü kadar temiz bırakabilirsiniz; Sezer Optik mağazalarında bulunan ultrasonik temizlik hizmeti ile dilediğiniz zaman güneş gözlüğü ve optik gözlüklerinizi ücretsiz olarak temizler size geri gönderebiliriz, Sezer Optik Mağazalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Her zaman yanınızdayız; Gioferrari  Güneş Gözlüğünüz ile ilgili garanti kapsamındaki tüm parça değişim ve tamir işlemleri Sezer Optik Mağazalarımızdan tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Not: Garanti kapsamı dışındaki Gioferrari  Güneş Gözlüğünüzün parça değişim ve bakım işlemleriniz ise parça başı ücreti karşılığında yapılmaktadır.

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

265

Gioferrari Güneş Gözlüğü, Gioferrari Erkek Güneş Gözlüğü, Gioferrari Bayan Güneş Gözlüğü, Gioferrari Unisex Güneş Gözlüğü, Gioferrari Güneş Gözlüğü Sezer Optik Mağazalarından Sonra, sezeroptik.com da güneş gözlüğü, güneş gözlüğü, istanbul güneş gözlüğü, güneş