Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Guess Kadın Güneş Gözlüğü Gu7528s 32G

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Guess Kadın Güneş Gözlüğü Gu7528s 32G

Aynı Gün Kargo   ( 12:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !

439,00 Kdv Dahil
Havale ile 430,22 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Kodu 34521431
Stok Kodu SEZER MALTEPE
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 2 YIL
Son 1 Ürün

                   

GUESS KADIN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ GU7532 01B 52-20

 
Çerçeve: Metal
Çerçeve Rengi: Sarı
Cam Rengi: Kahve Degrade
Cam: Organik % 100 UV 
Garanti Süresi: 2 Yıl
*Numaralı Güneş Gözlüğü Yapılabilir    
 
 
 
Guess Güneş Gözlük Modeli GU7532 01B 52-20 %100 UV korumalı ve 2 Yıl Garantili Guess Güneş Gözlüğü Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilmektedir.
 

Online Alışveriş Sitemizden Alacağınız 

 
Guess Güneş Gözlüğü için plaket, sap, vida ayarı ve vida değişimi Sezer Optik Mağazalarında, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Guess Güneş Gözlüğünüzle gelen silme bezi ile ilk günkü kadar temiz bırakabilirsiniz; Sezer Optik mağazalarında bulunan ultrasonik temizlik hizmeti ile dilediğiniz zaman güneş gözlüğü ve optik gözlüklerinizi ücretsiz olarak temizler size geri gönderebiliriz, Sezer Optik Mağazalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 

Her Zaman Yanınızdayız; 

 
Guess Güneş Gözlüğü ile ilgili garanti kapsamındaki tüm parça değişim ve tamir işlemleri Sezer Optik Mağazalarımızdan tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Not: Garanti kapsamı dışındaki Guess Güneş Gözlüğün parça değişim ve bakım işlemleriniz ise parça başı ücreti karşılığında yapılmaktadır.

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

489

Rayban rb güneş gözlüğü, guess güneş gözlüğü, prada güneş gözlüğü, emporio armani güneş gözlüğü, anahickman, burberry güneş gözlüğü, osse güneş gözlüğü, güneş gözlüğü modelleri, yeni model güneş gözlüğü, trend güneş gözlüğü, moda güneş gözlüğü, maltepede