Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Mad Wave Envy Automatic Numaralı Yüzücü Gözlüğü

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Mad Wave Envy Automatic Numaralı Yüzücü Gözlüğü

Mad Wave Numaralı Yüzücü Gözlüğü

Aynı Gün Kargo   ( 12:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !

260,00 Kdv Dahil
Havale ile 254,80 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
ÖZELLİK SEÇİNİZ
NUMARA
 
           
Ürün Kodu 4201145082
Stok Kodu SEZER OPTİK
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 2 YIL

 

Mad Wave Envy Automatic Numaralı Yüzücü Gözlüğü

 

Mad Wave Envy Automatic numaralı yüzücü gözlüğü eğitim ve yarış içintasarlanan numaralı yüzücü gözlüğüdür. Numaralı yüzücü gözlüğünün optik lensleri,  anti- sis kaplama ve uv korumalıdır.   -1.00 dan -9.00 diyoptri arasında değişir Mad Wave Envy Automatic numaralı yüzücü gözlüğü sentetik mühürlü ve kayışı konforu ve yüzme de uyumu artırır bundan başka yararları yüz şekillerine bir dizi uyacak şekilde tasarlanmıştır ayarlanabilir burun köprüsü bulunmaktadır. Ayrıca ''numaralı deniz gözlüğü'' olarakta kullanılabilirsiniz.

 

Uyarı : Numaralı Yüzücü Gözlükleriniz, Temizlerken Sadece  Su İle Temizleyiniz ! !  Gözlük Silma Bezi Vb Kullanmayınız Kullandığınız Takdirde Anti Fog Katmanı Atabilir.

 

Mad Wave Envy Automatic Numaralı Yüzücü Gözlüğü

 

Mad Wave'nin yüzmeyi seven ve yüzmeye başlayan kişiler için tasarladığı Envy Automatic yüzücü gözlüğü her iki gözü de aynı olan ve göz değeri eksi (-) miyop olan kişiler için idealdir Envy Automatic numaralı yüzücü gözlüğünün, numaraları -1.00 ve -9.00 numaraları arasında değişmektedir Mad Wave Envy Automatic numaralı yüzücü gözlüğü, veya numaralı deniz gözlüğü optik gözlük, Doktor tavsiyesi ile verilmiş olan reçete (numara) üzerinden tercih edilmelidir, Reçetede yer alan gözlük numaranız üzerinden ürünü aldığınızda mevcut gözlük numaranız ile uyumludur optik lensler, anti-fog (buğu önleyici) ve uv korumalıdır..

 

Numaralı Yüzücü Gözlüğü

 

Yaz mevsiminin gelmesiyle artık insanlar kendilerini denizin veya yüzme havuzlarının serin sularına bırakmaktadır. İster deniz olsun ister havuz her ikisinde de zararlı kimyasallar bulunabilmektedir. Yüzücü gözlükleri sayesinde gözlerimizi bu suların içerisindeki olumsuz etki oluşturacak kimyasallara karşı koruyabiliriz. Gözlerimizi her tür olumsuzluklara karşı korumaya alan yüzücü gözlükleri alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Şimdi sizlerle bu noktaların neler olduklarına değineceğiz.

 

Yüzücü Gözlüğü Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

İlk olarak yüzücü gözlüğü seçerken hangi tür ortamlarda kullanacağınıza dair noktalara dikkat ederek maliyetini azaltabilirsiniz, Örnek verecek olursak kapalı havuzda yüzecekseniz, güneş ışığına maruz kalmayacağınız için maliyet artırıcı uv koruması, silikon koruması ya da renkli lens gibi özelliklere gerek yok. Şeffaf lens korumalı gözlük hem daha ucuz olacak hem de ihtiyacınızı karşılayacaktır. Eğer göz kusurunuz var ise numaralı yüzücü gözlüğü almanızın daha faydalı olacağı gerekliliğini belirtmeliyiz, çünkü numaralı yüzücü gözlükleri sayesinde suyun içerisinde çok daha rahat yüzebilecek ve gözlerinizle normal olarak her nesneyi yine net olarak görebileceksiniz. İster miyop ister hipermetrop olsun, hemen her tür göz kusur derecenize göre derecesi ayarlanabilmekte ve size uygun yüzücü gözlüğü tasarlanmaktadır.

Numaralı yüzücü gözlüğü alırken yüzünüzün anatomik yapısına uygun olmasına çok dikkat etmelisiniz. Birçok kaliteli gözlük sahip oldukları aparatlar ile hemen her yüz yapısına uygun olmaktadır.  Eğer deniz gibi güneşe maruz kalacağınız açık alanlarda yüzecekseniz, Uv koruma, silikon yastıklar ve renkli lensler gibi özelliklere sahip olmasına dikkat etmelisiniz.

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

3842

Mad Wave, Mad Wave Numaralı Yüzücü Gözlüğü, Mad Wave Gözlük, Mad Wave Numaralı Deniz Gözlüğü,