Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Prada Kadın Güneş Gözlüğü Spr 04U Vıp-0A7

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Prada Kadın Güneş Gözlüğü Spr 04U Vıp-0A7

Sezer Optik 2001 Den Beri Güvenli Alışverişin Adresi

Aynı Gün Kargo   ( 12:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !

1.250,00 Kdv Dahil
Havale ile 1.225,00 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Kodu 34181756
Stok Kodu SEZER MALTEPE
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 2 YIL
Son 1 Ürün

  

PRADA GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ SPR04U VIP-0A7

 
Çerçeve: Asetat (Kemik)
Çerçeve Rengi: Gövde Füme Saplar Kırçıllı Kahve
Cam Rengi: Kahve Degrade
Cam: Cr39 Organik % 100 UV 
Garanti Süresi: 2 Yıl
 
Prada Kadın Güneş Gözlük Modeli SPR04U VIP-0A7  %100 UV korumalı ve 2 Yıl Garantili Prada Güneş Gözlüğü Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilmektedir.
 

Online Alışveriş Sitemizden Alacağınız 

 
Prada Kadın Güneş Gözlüğü için plaket, sap, vida ayarı ve vida değişimi Sezer Optik Mağazalarında, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Prada Güneş Gözlüğüzle  gelen silme bezi ile ilk günkü kadar temiz bırakabilirsiniz; Sezer Optik mağazalarında bulunan ultrasonik temizlik hizmeti ile dilediğiniz zaman güneş gözlüğü ve optik gözlüklerinizi ücretsiz olarak temizler size geri gönderebiliriz, Sezer Optik Mağazalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 

Her Zaman Yanınızdayız; 

 
Prada Kadın Güneş Gözlüğünüz ile ilgili garanti kapsamındaki tüm parça değişim ve tamir işlemleri Sezer Optik Mağazalarımızdan tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Not: Garanti kapsamı dışındaki Prada Güneş KadınGözlüğünüzün parça değişim ve bakım işlemleriniz ise parça başı ücreti karşılığında yapılmaktadır.

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

554

prada, prada güneş gözlüğü, Prada Kadın Güneş gözlükleri, hesaplı güneş gözlüğü, güneş gözlüğünün adresi, trend güneş gözlüğü,güncel güneş gözlüğü,maltepede güneş gözlüğü, marka güneş gözlüğü, yeni güneş gözlüğü,