Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Prada Kadın Güneş Gözlüğü Spr63t Uao-0A7

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Prada Kadın Güneş Gözlüğü Spr63t Uao-0A7

Prada Spr 63T Uao-0A7 Güneş Gözlüğü A Kalite Mağazamızda.

Aynı Gün Kargo   ( 12:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !

1.270,00 Kdv Dahil
Havale ile 1.244,60 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Kodu 35181755
Stok Kodu SEZER MALTEPE
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 2 YIL
Son 1 Ürün

  

PRADA GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ SPR63T UAO-0A7 55-19

 
Çerçeve: Metal
Çerçeve Rengi: Açık Sarı Cam Kenarları Kırçıllı Siyah
Cam Rengi: Füme Degrade
Cam: Cr39 Organik % 100 UV 
Garanti Süresi: 2 Yıl
 
Prada Kadın Güneş Gözlük Modeli SPR63T UAO-0A7 55-19 %100 UV korumalı ve 2 Yıl Garantili Prada Güneş Gözlüğü Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilmektedir.
 

Online Alışveriş Sitemizden Alacağınız 

 
Prada Kadın Güneş Gözlüğü için plaket, sap, vida ayarı ve vida değişimi Sezer Optik Mağazalarında, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Prada Güneş Gözlüğüzle  gelen silme bezi ile ilk günkü kadar temiz bırakabilirsiniz; Sezer Optik mağazalarında bulunan ultrasonik temizlik hizmeti ile dilediğiniz zaman güneş gözlüğü ve optik gözlüklerinizi ücretsiz olarak temizler size geri gönderebiliriz, Sezer Optik Mağazalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Her Zaman Yanınızdayız; 
 
Prada Kadın Güneş Gözlüğünüz ile ilgili garanti kapsamındaki tüm parça değişim ve tamir işlemleri Sezer Optik Mağazalarımızdan tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Not: Garanti kapsamı dışındaki Prada Güneş KadınGözlüğünüzün parça değişim ve bakım işlemleriniz ise parça başı ücreti karşılığında yapılmaktadır.

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

496

Prada Güneş Gözlükleri, Milano İtalya’da 1913 Yılında Mario Prada, Prada Bayan Güneş Gözlüğü, Prada Erkek Dünyanın en Ünlü Giyim ve Aksesuar Markalarından Prada, Prada Bayan Güneş Gözlüğü, Prada Unisex Güneş Gözlüğü, Yeni Model Prada Güneş Gözlüğü.