Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Progear & Efx Yüzücü Gözlüğü

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Progear & Efx Yüzücü Gözlüğü

Yüzmede En İyi Yardımcı Numaralı Yüzücü Gözlüğü, İstenilen Numaralarda

Aynı Gün Kargo   ( 12:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !

750,00 Kdv Dahil
Havale ile 735,00 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Kodu 47261398
Stok Kodu SEZER OPTİK MALTEPE ŞUBE
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 12-24 AY
Son 4 Ürün
 

Ef-x  Numaralı Yüzücü Gözlüğü, Progear Numaralı Yüzücü Gözlüğü, Progear H20 Swim Goggles

 
 
Objektif: şeffaf camlar Progear Ef-x  Numaralı Yüzücü Gözlükleri - Reçete ile satılır. Daha büyük, daha yüzü saran kasa ile ince çizgi silikon göz çukuruna harika oturan Progear Ef-x  Numaralı Yüzücü Gözlüğü, Yetişkin kişilere uygun ve daha iyi çevresel farkındalık verir. Progear Ef-x  Numaralı Yüzücü Gözlüğü, Tamamen ayarlanabilir kafa kayışı ve burun köprülerinin üç boyutta olması her yüze ve buruna uygunluk sunuyor. Çocuklar için Progear Ef-x  Numaralı Yüzücü Gözlüğünün küçük ekartmanlı olanını isteyin.
 

Temel Özellikler

 
En Güzel Numaralı Yüzücü Gözlüğü Seçeneği için, Cr39 Antrefle Kaplamalı Camlar ve Trivex Camları Tavsiye Ediyoruz, Numaralı Yüzücü Gözlüğü Verilen Reçeteye göre birebir camlarınızın montajlını yapıp gönderiyoruz.. Önemli Not Camların Milimetrik Yerleştirilmesi Gereklidir (camları kendileri taktıracak olanlara). Numaralı Yüzücü Gözlüğü ile Üç değiştirilebilir köprü kayış 17mm, 19mm ve 21mm boyutlarında. Hipoalerjenik (Lateks içermez) Silikon Göz Çukur kısmı ve kafa bandı. Progear Numaralı Yüzücü Gözlüğü Yumuşak Neopren Torba Kese ile birlikte Gönderilir. Reçeteye göre istenilen Numaralarda Hazırlanır. Progear Numaralı Yüzücü Gözlüğü Göndermeden  önce doğru  Dereceyi ve  Reçeteyi Karşılaştırmakta Yarar var. Lütfen Numara Mihraklı Progear Numaralı Yüzücü Gözlüğünü, Sezer Optik, Optisyenlik Mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.
 
Ayrıca: Cam Ücreti İlave Edilecek

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

1885

Progear efx, Progear Efx Yüzücü Gözlüğü, Progear Numaralı Yüzücü gözlüğü, Numaralı Yüzücü Gözlüğü, Numaralı Deniz Gözlüğü, Efx Yüzücü Gözlüğü, Numaralı Havuz Gözlüğü, Hesaplı Numaralı Yüzücü Gözlüğü,