Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Progear Ef-X Numaralı Çocuk Yüzücü Gözlüğü

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Progear Ef-X Numaralı Çocuk Yüzücü Gözlüğü

Ef-X Numaralı Yüzücü Gözlüğü İstenilen Dioptiride (Numarada) Yapılır.

Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 2 İş Günüdür
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !

750,00 Kdv Dahil
Havale ile 735,00 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Kodu 47632393
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 2 YIL
Son 4 Ürün
 

Ef-x  Numaralı Yüzücü Gözlüğü, Progear Numaralı Yüzücü Gözlüğü, Progear H20 Swim Goggles

 
Objektif: şeffaf camlar Progear Ef-x  Numaralı Yüzücü Gözlükleri - Reçete ile satılır. Daha büyük, daha yüzü saran kasa ile ince çizgi silikon göz çukuruna harika oturan Progear Ef-x  Numaralı Yüzücü Gözlüğü, Yetişkin kişilere uygun ve daha iyi çevresel farkındalık verir. Progear Ef-x  Numaralı Yüzücü Gözlüğü, Tamamen ayarlanabilir kafa kayışı ve burun köprülerinin üç boyutta olması her yüze ve buruna uygunluk sunuyor. Çocuklar için Progear Ef-x  Numaralı Yüzücü Gözlüğünün küçük ekartmanlı olanını isteyin.
 
Temel Özellikler
 
En Güzel Numaralı Yüzücü Gözlüğü Seçeneği için, Cr39 Antrefle Kaplamalı Camlar ve Trivex Camları Tavsiye Ediyoruz, Numaralı Yüzücü Gözlüğü Verilen Reçeteye göre birebir camlarınızın montajlını yapıp gönderiyoruz.. Önemli Not Camların Milimetrik Yerleştirilmesi Gereklidir (camları kendileri taktıracak olanlara). Numaralı Yüzücü Gözlüğü ile Üç değiştirilebilir köprü kayış 17mm, 19mm ve 21mm boyutlarında. Hipoalerjenik (Lateks içermez) Silikon Göz Çukur kısmı ve kafa bandı. Progear Numaralı Yüzücü Gözlüğü Yumuşak Neopren Torba Kese ile birlikte Gönderilir. Reçeteye göre istenilen Numaralarda Hazırlanır. Progear Numaralı Yüzücü Gözlüğü Göndermeden  önce doğru  Dereceyi ve  Reçeteyi Karşılaştırmakta Yarar var. Lütfen Numara Mihraklı Progear Numaralı Yüzücü Gözlüğünü, Sezer Optik, Optisyenlik Mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.
 
Reçete ile Satılır, Ayrıca: Cam Ücreti İlave Edilecek

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

1498

Progear Efx Yüzücü Gözlüğü, Progear Numaralı Yüzücü gözlüğü, Numaralı Yüzücü Gözlüğü, Numaralı Deniz Gözlüğü, Efx Yüzücü Gözlüğü, Numaralı Havuz Gözlüğü, Hesaplı Numaralı Yüzücü Gözlüğü, Sezer Optik Mağazalarında Satılır.. güneş gözlüğü, güneş gözlüğü