Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Renkli Camlı Bilgisayar Gözlüğü Vogue Vo5206 2597

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Renkli Camlı Bilgisayar Gözlüğü Vogue Vo5206 2597

Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 2 İş Günüdür
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !

550,00 Kdv Dahil
Havale ile 539,00 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Kodu 51494554
Stok Kodu SEZER MALTEPE
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 2 YIL
Son 1 Ürün

 

RENKLİ CAMLI BİLGİSAYAR GÖZLÜĞÜ VOGUE VO5206 2597

 
Çerçeve : Asetat (Kemik)
Çerçeve Rengi : Gövde Bordo Saplar Lila
Cam Özelliği : Blue Kaplamalı Renkli Camlı 0,00
Ekartman : 51-17-140
Cam : Cr39 Organik % 100 UV 
Garanti Süresi : 2 Yıl
 

Çoğumuz günümüzün önemli bir bölümünü bir bilgisayar ekranına bakarak geçirmek durumunda kalıyoruz. Gerçi son zamanlarda telefon ekranları, bilgisayar monitörlerinin yerini büyük ölçüde almaya başladı; ancak en azından işlerimiz gereği hala sıklıkla bilgisayar ekranıyla göz teması kurmak zorunda olabiliyoruz. Işık yayma özelliği olan bu tip ekranlara her gün istisnasız şekilde, saatlerce bakmak, ister istemez çeşitli göz sorunlarına neden olabilmektedir. Bunlar arasında göz kuruması, göz yorulması, göz sulanması ya da göz yanması gibi sorunlardan söz edebiliriz.

Öte taraftan mavi ışık yayan dijital ekranlara uzunca bir süre bakmak, bağ ağrısı ve stres gibi sonuçlara da neden olabiliyor. Mavi ışınlara maruz kalmamak adına çeşitli mesafe hizalama ayarları yapmak mümkün; ancak bunların hiçbiri bilgisayar gözlükleri kadar etkili çözümler yaratmıyor. Modern dönemlerdeki en popüler göz rahatsızlıkları, genellikle aşırı bilgisayar kullanımından kaynaklanıyor.  Gün içinde çok fazla bilgisayar kullanan kişilere büyük oranda gizli hipermetrop tanısı konuluyor. Bilgisayar gözlükleri bu soruna radikal ve köklü bir çözüm sunmasa bile en azından fark edilir bir rahatlama yaratmaktadır.

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

225