Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Swing Güneş Gözlüğü Ss142 292

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Swing Güneş Gözlüğü Ss142 292

Hesaplı ve Kaliteli Güneş Gözlüğü Markası Swing Güneş Gözlüğü

Aynı Gün Kargo   ( 12:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !
%56 indirim
250,00 Kdv Dahil
109,00 Kdv Dahil
Havale ile 106,82 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Kodu 35502211
Stok Kodu SEZER MALTEPE ŞUBE
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 2 YIL
Son 1 Ürün

  

SWİNG SS142 292 55-16

 

Çerçeve: Asetat (Kemik) 
Çerçeve Rengi: Mat Lila
Cam Rengi: Füme Degrade
Cam:  Cr39 Organik % 100 UV Polarize
*Numaralı Güneş Gözlüğü Yapılabilir
 
 
Swing Güneş Gözlük Modeli  ss142 292 55-16  %100 UV korumalı ve 2 Yıl Garantili Swing Güneş Gözlüğü Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilmektedir.
 

Online Alışveriş Sitemizden Alacağınız 

Swing Güneş Gözlüğü için plaket, sap, vida ayarı ve vida değişimi Sezer Optik Mağazalarında, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Swing Güneş Gözlüğünüzle  gelen silme bezi ile ilk günkü kadar temiz bırakabilirsiniz; Sezer Optik mağazalarında bulunan ultrasonik temizlik hizmeti ile dilediğiniz zaman güneş gözlüğü ve optik gözlüklerinizi ücretsiz olarak temizler size geri gönderebiliriz, Sezer Optik Mağazalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 

Her Zaman Yanınızdayız; 

 
Swing Güneş Gözlüğünüz ile ilgili garanti kapsamındaki tüm parça değişim ve tamir işlemleri Sezer Optik Mağazalarımızdan tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Not: Garanti kapsamı dışındaki Swing Güneş Gözlüğünüzün parça değişim ve bakım işlemleriniz ise parça başı ücreti karşılığında yapılmaktadır.

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

511

swing, swing güneş, swing güneş gözlüğü, swing kadın güneş gözlüğü, swing erkek güneş gözlüğü, maltepede güneş gözlüğü, maltepede gözlükçüler,