Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Tiffany 21 06 Güneş Gözlüğü

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Tiffany 21 06 Güneş Gözlüğü

Tiffany Güneş Gözlüğü En İyi Fiyat Garantili

Aynı Gün Kargo   ( 12:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !
%53 indirim
210,00 Kdv Dahil
99,00 Kdv Dahil
Havale ile 97,02 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Kodu 35812267
Stok Kodu SEZER OUTLET
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 2 YIL
Son 1 Ürün

 

TİFANNY  21 06 55-17 Güneş Gözlüğü

 

Çerçeve: Asetat (Kemik) 
Çerçeve Rengi: Füme
Cam Rengi: Füme Degrade
Cam:  Cr39 Organik % 100 UV Polarize
Garanti Süresi: 2 Yıl
 
Tiffany Güneş Gözlüğü Modeli 21 06 55-17 Modeli, %100 UV korumalı ve 2 Yıl Garantili Tiffany Güneş Gözlüğü Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilmektedir.
 
Online alışveriş sitemizden alacağınız Tiffany Güneş Güneş Gözlüğü için plaket, sap, vida ayarı ve vida değişimi Sezer Optik Mağazalarında, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Tiffany Güneş Gözlüğüzle  gelen silme bezi ile ilk günkü kadar temiz bırakabilirsiniz; Sezer Optik mağazalarında bulunan ultrasonik temizlik hizmeti ile dilediğiniz zaman güneş gözlüğü ve optik gözlüklerinizi ücretsiz olarak temizler size geri gönderebiliriz, Sezer Optik Mağazalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Her zaman yanınızdayız; Tiffany Güneş Gözlüğünüz ile ilgili garanti kapsamındaki tüm parça değişim ve tamir işlemleri Sezer Optik Mağazalarımızdan tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Not: Garanti kapsamı dışındaki Tiffany Güneş Gözlüğünüzün parça değişim ve bakım işlemleriniz ise parça başı ücreti karşılığında yapılmaktadır.
 

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

670

Tiffay Güneş Gözlüğü, Tiffany Erkek Güneş Gözlüğü, Tiffany Güneş Gözlüğü, Osse Güneş Gözlüğü, Burberry Güneş Gözlüğü, Hawk Güneş Gözlüğü, Hermossa Güneş Gözlüğü, Numaralı güneş gözlüğü, maltepede güneş gözlüğü, güneş gözlüğü modelleri, yeni güneş.