Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Twinexte Kadın Güneş Gözlüğü Te9211 197

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Twinexte Kadın Güneş Gözlüğü Te9211 197

Aynı Gün Kargo   ( 12:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !
%45 indirim
310,00 Kdv Dahil
169,00 Kdv Dahil
Havale ile 165,62 Kdv Dahil (%2 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Kodu 34824516
Stok Kodu SEZER CEVİZLİ
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 2 YIL
Son 1 Ürün

               

 

TWİNEXTE TE9211 197 61-17

 

Çerçeve: Asetat (Kemik)
Çerçeve Rengi: Dışı Gri İçi Beyaz
Cam Rengi: Füme Degrade
Cam:  Cr39 Organik % 100 UV
Garanti Süresi: 2 Yıl
 
 
Twinexte Kadın Güneş Gözlüğü Modeli TE9211 197 61-17 %100 UV korumalı ve 2 Yıl Garantili Twinexte Kadın Güneş Gözlüğü Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilmektedir.
 

Online Alışveriş Sitemizden Alacağınız 

Twinexte Güneş Gözlüğü için plaket, sap, vida ayarı ve vida değişimi Sezer Optik Mağazalarında, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Twinexte Güneş Gözlüğünüzle  gelen silme bezi ile ilk günkü kadar temiz bırakabilirsiniz; Sezer Optik mağazalarında bulunan ultrasonik temizlik hizmeti ile dilediğiniz zaman güneş gözlüğü ve optik gözlüklerinizi ücretsiz olarak temizler size geri gönderebiliriz, Sezer Optik Mağazalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 

Her Zaman Yanınızdayız; 

Twinexte Güneş Gözlüğünüz ile ilgili garanti kapsamındaki tüm parça değişim ve tamir işlemleri Sezer Optik Mağazalarımızdan tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Not: Garanti kapsamı dışındaki Twinexte Güneş Gözlüğünüzün parça değişim ve bakım işlemleriniz ise parça başı ücreti karşılığında yapılmaktadır.

Sezer Optik Online Sitemizden Alacağınız Tüm Ürünler Orjinal Kılıfı Silme Bezi Ve Garanti Sertefikası İle Gönderilir,  2 Yıl Distribütör Garantilidir.

 

167

Twinexte, twinexte güneş gözlüğü, twinexte kadın güneş gözlüğü, twinexte erkek güneş gözlüğü, maltepede twinexte güneş gözlüğü, twinexte güneş gözlükleri, twinexte gözlük modelleri, güneş gözlüğü, güneş gözlüğü, istanbul güneş gözlüğü, güneş gözlükleri,