Hakkımızda

Sezer Optik Mağazalarının temelini 2001'yılında Yaset SEZER,Tarafıdan Maltepe ilçemizde hizmet vermeye başladı. Optik sektöründe uzun yıllardır müşterilerine en iyi hizmet ve kaliteyi vermekteyiz,

2009 yılında 2, şubemizi Kartal ve 2016 da da yoğun istek ve talep üzerine 3, şubemizi tekrar maltepe'de açarak emin ve sağlam adımlarla müşterilerimize en yüksek teknoloji ve kaliteyi birleştirerek hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sezer optik olarak müşterilerimize daha çağdaş mekanlarda gelişen teknoloji ile birlikte dünya markalarından oluşan numaralı gözlüğün yanı sıra her talebe uygun lensler numaralı numarasız güneş gözlüğü numaralı sporcu gözlüğü ve özellikle numaralı yüzücü gözlüklerinde satış ve satış sonrası kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sezer Optik ailesi olarak ilke ve prensiplerimiz, daima doğru, güvenilir, dürüst ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektir. Sezer optik ailesi olarak yönetici ve çalışanları gerekli eğitim ve öğretimi almış teknik bilgiye sahip personeller ile hizmet vermektedir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.